اخذ پذیرش از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و فنی حرفه ای جمهوری اسلامی ایران

درباره ما

درباره ما

موسسه فرهنگی هنری یاران نوآور پیشه خراسان درسال 1393 بطور رسمی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت 4489  به عنوان یک موسسه اطلاع رسانی آغاز به کار کرد.

با توجه به ظرفیت های بالای جمهوری اسلامی ایران در خدمات آموزشی و انتقال علوم و تکنولوژی به دیگر کشورها، به ویژه همسایگان و کشورهای منطقه، کار خود را درخصوص اطلاع رسانی برای جذب دانشجو و علاقه مندان به آموزشهای علمی و مهارتی درجمهوری اسلامی ایران شروع کرد.

ابتدا با انعقاد قرارداد رسمی با مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد (بزرگترین دانشگاه شرق کشور و سومین دانشگاه بزرگ ایران) کار خود را با آموزش زبان فارسی به علاقه مندان غیر ایرانی آغاز کرد و در ادامه همکاری با دانشگاه فردوسی  درسال 1397  به عنوان کارگزار رسمی دانشگاه فردوسی مشهد مسئولیت جذب فارسی آموزان و علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس، دکتری وپسا دکتری و همچنین برگزاری دوره های کوتاه مدت و فرصتهای مطالعاتی را از دیگر کشورها برعهده گرفت. 

استقبال دانشگاه ها ومراکز آموزشی، علمی و تحقیقاتی جمهوری اسلامی ایران از پذیرش دانشجویان غیر ایرانی، ما را تشویق کرد تا ظرفیتهای بیشتری علاوه برظرفیت های آموزشی و علمی دانشگاه فردوسی مشهد را به مخاطبین خود معرفی نماییم، برهمین اساس تصمیم گرفتیم  تعداد بیشتری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی و حرفه آموزی سایرشهرهای بزرگ جمهوری اسلامی ایران را به علاقه مندان معرفی نمائیم.

 دراین سایت شما می توانید با برخی ازدانشگاه ها و مراکز علمی، پزوهشی، آموزشی و حرفه آموزی ایران آشنا شوید. البته ما تلاش خواهیم کرد به تدریج دانشگاه های بیشتری ازاستانها و شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد و تبریز را به شما معرفی کنیم تا با آشنایی بیشتر از ظرفیتهای آموزشی، علمی، پژوهشی و حرفه آموزی جمهوری اسلامی ایران بهترین انتخاب را برای بالا بردن علم و دانشتان داشته باشید.

هم اکنون شما برای ثبت نام در رشته های مختلف و یا فراگیری زبان فارسی می توانید

 • تصویر سوابق تحصیلی،
 •  تصویر گذرنامه با حداقل هشت ماه اعتبار،
 • تکمیل فرم تقاضا جهت یادگیری آموزش زبان فارسی
 • تکمیل فرم های تقاضای تحصیلات عالی دانشگاه مورد نظرتان
 • یک قطعه عکس
 • فرم موسسه برای پیگیری ثبت نام در دانشگاه یا مرکز آموزشی مورد نظرتان

را از طریق واتساپ و روشهایی که توافق می کنیم را برایمان ارسال کنید تا نسبت به ثبت نامه اولیه و گرفتن پذیرش و نهایتا دعوت به جمهوری اسلامی ایران جهت ادامه تحصیل یا آموزش مد نظرتان اقدام نماییم.

اهداف موسسه :

 • ارتقای سطح علمی، فرهنگی، دینی و دانش عمومی کشورهای مختلف به ویژه جوانان   
 • آموزش، ترویج و گسترش فعالیتهای فرهنگی، هنری، علمی، علوم قرآنی 
 • برقراری تعامل سازنده با مسلمانان جهان، به ویژه همسایه و کشورهای منطقه 
 • مشارکت، طراحی، برنامه ریزی و اجراء در پروژه های فرهنگی، هنری، علمی، علوم قرآنی
 • برقراری تعامل با مراکز فرهنگی، هنری، علمی و مذهبی 
 • بکارگیری فن آوری و تکنولوژی های روز در پیاده سازی اهداف فوق

کسانیکه علاقه مند هستند ادامه تحصیلات تکمیل خود را در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و پسا دکترا و یا گذراندن دوره های تخصصی وحرفه آموزی و فرصتهای مطالعاتی در کشور جمهوری اسلامی ایران سپری کنند می توانند:

 

شماره های تماس با ما (واتساپ، تلگرام):  

 1. 00989153255925
 2. 00989156915751

شماره دفتر:

 1. 00985138812117

آدرس: مشهد، بلوار شهید صارمی، نبش صارمی 10، سمت چپ، پلاک 20